Десятки тисяч ізраїльтян протестували в Тель-Авіві проти корупції Нетаньяху, - Reuters

Category: #Политика Published: Monday, 04 December 2017 Written by mediaUA

В суботу в Тель-Авіві близько 20 000 ізраїльтян взяли участь у демонстрації проти корупції в уряді і прем'єр-міністра Біньяміна Нетаньяху, який є фігурантом кримінальної справи про зловживання службовим становищем.

Десятки тисяч ізраїльтян протестували в Тель-Авіві проти корупції Нетаньяху, - Reuters

Про це повідомляє mediaUA з посиланням на Reuters.

Дивіться також: На демонстрації проти корупції в Румунії вийшли десятки тисяч людей. ВІДЕО

Відзначається, що ця демонстрація стала найбільшим антикорупційним протестом за минулий тиждень, викликаним звинуваченнями в корупції проти Нетаньяху. Прем'єр-міністр Ізраїлю заперечує всі висунуті проти нього звинувачення, включаючи отримання подарунків від заможних бізнесменів і переговори з власником однієї з газет про прихильних по відношенню до нього репортажах в обмін на репресивні заходи проти конкуруючої щоденної газети.

У свою чергу суботній протест був спровокований законопроектом, що забороняє поліції публікувати результати розслідування проти Нетаньяху, який, як очікується, буде прийнятий парламентом на наступному тижні. На думку супротивників законопроекту, він є нахабною спробою захистити Нетаньяху і тримати суспільство в невіданні щодо розслідування проти нього.

Прихильники законопроекту вважають, що він необхідний для захисту прав підозрюваних. Нетаньяху заявив, що він не зацікавлений у просуванні вигідного для нього законодавства, однак не давав розпоряджень щодо відкликання законопроекту його двом співавторам і близьким довіреним особам в його партії "Лікуд". Нетаньяху назвав себе жертвою політичного полювання на відьом і заявив про наступне справах порушених проти нього: "Вони нічого не зможуть знайти, тому що шукати нічого".

Дивіться також: "Наш ворог олігархат! Наш ворог - Порошенко!": прихильники Саакашвілі провели марш у Києві із закликом імпічменту президента (оновлено). ВІДЕО+ФОТОрепортаж