Пісня про Магадані, стукіт по столу і розбитий ноутбук: правоохоронці розслідують "застосування сили" до підприємця з російським громадянством Бойко. ВІДЕО

Category: #Политика Published: Monday, 04 December 2017 Written by mediaUA

Екс-голова спостережної ради "Житомирські ласощі", підприємець з американським і російським громадянством Ігор Бойко під час засідання суду, яке обирало йому запобіжний захід, всіляко демонстрував неповагу до українського суду.

Пісня про Магадані, стукіт по столу і розбитий ноутбук: правоохоронці розслідують "застосування сили" до підприємця з російським громадянством Бойко. ВІДЕО

На запису видно, що Бойко, незважаючи на зауваження судді, включає гучну музику на мобільному телефоні, стукає руками по столу і розбиває ноутбук, що стоїть на столі судді.


...

"По дорозі у нього на обличчі з'явилося невелике, але видиме пошкодження. Первинний опитування поліцейських, які конвоювали його, говорить про те, що вони не застосовували насильство до цього підозрюваного. Обов'язково буде проведена службова перевірка з цього приводу", - сказав А. Шевченко в ефірі телеканалу "112.Україна", передає "Інтерфакс-Україна".


Разом з тим він припустив, що враховуючи провокаційну поведінку підозрюваного під час судового розгляду, це тілесне ушкодження могло бути спровоковане самим підозрюваним для того, щоб "продовжити провокування конфліктів, як це він робив під час судового розгляду".

Дивіться також на « mediaUA»: Суд взяв під варту екс-голови наглядової ради "Житомирські ласощі" Бойко. ВІДЕО+ФОТО

повідомлено про підозру у розтраті 400 млн гривень

Головним бенефіціаром скандалу з Пашинським є Андрій Портнов, - журналіст

відновив права власності 400 акціонерів Товариства та іноземного інвестора "Дельта Кепітал С. А", повідомили в прес-службі ЗАТ.
рейдер
закликах до захоплення майна підприємства.
упередженість суду другої інстанції.
викупив акції Андрія Портнова за 20 мільйонів доларів. Для цього Портнов допоміг йому оформити кредит у БТА Банку Мухтара Аблязова. В кінці грудня 2013 року, під час Майдану, Бойко з допомогою все того ж Портнова перекредитовал "Житомирські Ласощі" в "Укрексімбанку".