Порошенко: Децентралізація - одна з найуспішніших реформ в Україні

Category: #Политика Published: Monday, 04 December 2017 Written by mediaUA

Реформа децентралізації в Україні є однією з найбільш успішних, найрезультативніших з переконливими якісними і кількісними змінами.

Порошенко: Децентралізація - одна з найуспішніших реформ в Україні. ВІДЕО

Як передає mediaUA з посиланням на Укрінформ, про це сказав під час ІІ Всеукраїнського форуму об'єднаних громад "Ініціативи, які змінюють життя".


...

Відео 112

"Б'юся об заклад: більшість з вас навіть вважали це (реформу децентралізації. - Ред.) черговий компанейщиной - як завжди, протягом тоді 23 років нашої історії, влада поговорить, але забуде. Тому що влада з центру разом з грошима точно ніхто не віддасть. Але в дійсності це була закладена свідома стратегія, яка втілилася в одну з найголовніших реформ, що відбулися в нашій державі. І тепер можна сказати, що в одну з найбільш успішних, з найрезультативніших з переконливими якісними і кількісними змінами", - зазначив Глава держави.

Читайте на « mediaUA»: Настав час, коли всі учасники децентралізації повинні напрацювати і підписати меморандум про середньостроковому плані впровадження реформи, - Гройсман

За його словами, децентралізація дала можливість громадам почати ремонт та будівництво нових дитячих садочків, доріг.

Крім того, як зазначив Президент, у рамках децентралізації розширюється мережа центрів надання адміністративних послуг, передаються повноваження у сфері архітектурно-будівельного контролю органам місцевого самоврядування.

Читайте на « mediaUA»: 19% територіальних громад в Україні очолюють жінки, - Зубко