Револиция Гідності і агресія РФ на сході повинні застерігати суддів від корупції, - суддя ВС Синельников

Category: #Политика Published: Monday, 04 December 2017 Written by mediaUA

Нові українські судді, набрані в рамках судової реформи, зобов'язані усвідомлювати всю відповідальність перед суспільством, з урахуванням тих революційних подій, які мали місце в країні, а також тривалої зовнішньої агресії.

Револиция Гідності і агресія РФ на сході повинні застерігати суддів від корупції, - суддя ВС Синельников

Про це в інтерв'ю mediaUA розповів суддя оновленого Верховного Суду Євген Синельников.

Читайте також: Існує конкретний порядок дій у разі тиску на суддю Адміністрацією Президента, - суддя ВС Синельников

"Судова система в будь-якому випадку оновлюється... Прийдуть нові судді, яких вибере ВККС разом з ОСД. Вони будуть отримувати більшу зарплату. Ці люди повинні усвідомлювати всю відповідальність, з урахуванням тих революційних подій, які мали місце в країні, а також наявності протистояння із зовнішнім агресором. Це повинно постійно впливати на їх свідомість і сумлінність, а також захищати від корупційних дій", - зазначив він.

Разом з тим, Євген Синельников підкреслив, що коли постає питання про вирішення своїх особистих проблем, люди часто готові до того, щоб вступати в певні корупційні зв'язки для швидкого досягнення своєї мети.

"Тому, звичайно, треба, щоб усе суспільство росло і змінювалося на краще. Але особам, які мають владні повноваження, тут належить ключова роль. Якщо відмови будуть постійні, то і пропозиції не будуть надходити", - підсумував новообраний суддя ВС.

Повний текст інтерв'ю з Євгеном Синельниковим читайте ТУТ.

Читайте також: Нова глава ВС Данішевська добре розуміє, що таке права людини і створення правильного інвестиційного клімату в Україні, - екс-член ОСД Маслов