Облисіння - сучасні методи лікування

Category: #События Published: Thursday, 09 November 2017 Written by mediaUA

Це може бути результатом поганої спадковості, прийому деяких ліків або ряду захворювань.

Чоловіки, жінки, і навіть діти - кожен може стати жертвою випадіння волосся або олисіння.

Саме термін «облисіння» зазвичай відносять до занадто сильного випадання волосся саме на голові людини. Деякі люди, особливо чоловіки, спокійно ставляться до цього, і залишають проблему невирішеною і неприкритою. Інші примудряються використовувати спеціальні зачіски, головні убори або дотепні перуки, щоб приховати проблеми з зачіскою. Але знаходяться і ті, хто хоче з'ясувати причину випадіння волосяного покрову, і спробувати його лікувати в клініці http://bioxsine.org

Лікарі відзначають у людей більш схильних до облисіння рівень статевих гормонів є провідною причиною поступової втрати волосся. Також найчастіше зустрічається облисіння за чоловічим типом, яке може початися навіть в період статевого дозрівання.

Останнім часом випадіння волосся стала не тільки чоловічою проблемою, після вивчення відмінностей та статистичних виборок вчені довели, що все це стало стосуватись і жінок також!

Але за статтю також є відмінності. Наприклад у чоловіків облисіння виявляється , як  залисии на маківці або надлоббі, що напикінці кінців  може призвести до повного випадіння волосяного покрову.  У жінки з облисінням може  спостерігається зменшення волосся  равномірно  на голові - волоси рідшають, але жінки дуже рідко лисіють... Для дуже важливими є періоди  Гормональних змін в період вагітності, також менопауза, також дуже часто проблеми виникають при припиненні лактації або прийому гормональних контрацептивних препаратів. 

Цікаво також, що коли вирішили дослідити та  вивчити зв'язок між сезонами у році і втратою волосся.

- Дослідження показало, що випадання волосся частіше зустрічається влітку і восени, ніж взимку і навесні.

- Дослідники вважають, що їх результати можуть допомогти пацієнтам краще оцінити ефективність процедур по відновленню волосся.

- Вчені відзначають, що температура може грати роль в сезонної втрати волосся, але їх дослідження не враховує інші можливі фактори, такі як ультрафіолетове випромінювання.