Стабілізатори напруги для вашого будинку

Category: #События Published: Friday, 02 March 2018 Written by mediaUA

Сучасна побутова техніка надзвичайно чутлива до перепадів напруги, тому після чергового стрибка електроенергії здатна серйозно пошкодитися. Причому виробник напевно відмовиться ремонтувати пристрій по гарантії, посилаючись на порушення експлуатаційних правил. Але убезпечитись від такого ризику можна, просто купивши автоматичний стабілізатор напруги. Він коштує недорого і здатний заощадити безліч грошей і вільного часу своєму власникові тому  купити стабілізатор напруги це ще й вигідно.

 За зовнішнім виглядом стабілізатори напруги представляють собою пластмасові коробки з декількома вводами і висновками під дроти. Залежно від вартості товару, його технічне оснащення варіюється. Наприклад, на поверхні корпусу може бути присутнім рідкокристалічний індикатор, що інформує користувача про поточний стан електромережі. Втім, ці особливості відносяться до маркетингових хитрощів, абсолютно не покращують роботу і лише підвищують ціну.

 Стабілізатор не тільки гарантує захист побутової техніки від раптової поломки, але також забезпечує її нормальну роботу. Наприклад, якщо масляний обігрівач справно споживає кілька кіловат, але погано при цьому гріється, прилад стабілізації напруги вирішить проблему. Також виправляється мерехтіння лампочок розжарювання і постійне їх перегорання. А деякі стабілізатори навіть оснащені акумулятором, щоб при відключенні електрики дозволити техніці правильно вимкнутися.

 Купувати описуваний прилад краще в перевіреному магазині, щоб уникнути непередбачених проблем. Якщо потенційний покупець погано розбирається характеристиках, менеджер зробить рекомендацію стосовно покупки певної моделі. При виборі потрібно розраховувати потужність техніки, яку планується убезпечити, а також її кількість. На довершення можна приділити увагу додатковому функціоналу стабілізатора - наявності індикатора і акумулятора.

 Для установки стабілізатора рекомендується викликати фахівців, які знаються на електрообладнанні. Самостійно виконувати установку не можна, так як можна неправильно підключити прилад або травмуватися електричним струмом. Майстри проведуть заміри, підключать електричні дроти і здійснять монтаж корпусу на поверхню стіни. Після цього прилад відразу стане на захист техніки і буде ретельно берегти її від перепадів напруги і короткого замикання.