Сучасні покрівельні матеріали в будівництві, представлені на нашому ринку

Category: #События Published: Sunday, 30 July 2017 Written by mediaUA

У сучасному будівництві застосовується досить велика кількість найрізноманітніших будівельних матеріалів та інструментів. З їх допомогою сам процес будівництва стає популярнішим і легше. Серед усього розмаїття будматеріалів необхідно виділити профнастил. Даний будівельний матеріал широко застосовується в зовнішній обробці, а також в будівництві невеликих об'єктів. Профнастил використовується в будівництві в течение довгого часу, і його популярність не слабшає. Цей матеріал застосовується для облаштування дахів, парканів, воріт і ін.
Очевидно, що для роботи з дахом рекомендується вибирати спеціально розроблений для цих цілей покрівельний профнастил. Його відмінні риси - наявність високої трапецієподібної хвилі з додатковими ребрами жорсткості і широкої полицею.
Профнастил Луцьк можно замовити в компанії ДахСтрой.
Така конструкція дозволяє забезпечити необхідну міцність під дією статичних і динамічних навантажень (снігу, вітру, можливих конструктивних елементів і т.д.), а також забезпечує нормальне сходження опадів без застою на даху і освіти зон можливого проникнення вологи у внутрішні шари.

Покрівельний профнастил зазвичай найдорожчий, тому в деяких випадках для економії після інженерних розрахунків вибирають універсальні профлисти. Уже з маркування «НС» ясно, що вони увібрали в себе кращі якості як покрівельного, так і стінового типу. А саме, мають достатню міцність при хорошій естетичної привабливості.

Стіновий профнастил, незважаючи на дешевизну, в покрівлях застосовується вкрай рідко: його несуча здатність мінімальна, що вимагає облаштування суцільної міцної обрешітки, а значить - додаткових витрат.

Основний недолік всіх видів профнастилу - погана звукова і теплоізоляція, що вимагає облаштування додаткового ізоляційного шару покрівельного пирога. Також існує варіант використання сендвіч панелі 120 мм, ціна на які знаходиться на прийнятному рівні, а зовнішніми шарами служать ті ж профлисти. При необхідності товщина панелей може варіюватися в ту чи іншу сторону.