У Києві експерти радять купувати квартири в новобудовах ЖК Львівський - дешево та якісно

Category: detail Published: Tuesday, 01 March 2016 Written by mediaUA

У Києві експерти радять купувати квартири в новобудовах ЖК Львівський - дешево та якісно. З пошуком відповідного житла рано чи пізно стикається кожна людина після весілля, народження дитини або при підростанні різностатевих дітей. Таке питання виникає і перед киянами, які хочуть купити однокімнатну квартиру в Києві. Пошук житла тут проходить так само, як і в інших українських містах.

 

Для початку потрібно володіти необхідною сумою грошей. При наявності коштів перед покупцем постає великий вибір однокімнатних квартир в новобудовах, в багатоквартирних будинках, на вторинному ринку.

У ЖК Львівський експерти вгледили нові тенденції на ринку нерухомості, всеж квартири на різні смаки. Саме тут в першу чергу орієнтуються на середній та економ клас, так купити квартиру в Києві недорого до 35000 умовиних одиниць можна саме тут. Дім по вулиці ул. Мира, 15 має великий вибір однокімнатних квартир з ціною за метр квадратний від 910 доларів, а це для столиці дуже смачна ціна!

 

Тому купівля в новострої зараз більш приваблива , - готове житло коштує дорожче, ніж квартира, що знаходиться в процесі будівництва. До «вторинці» відносяться, в основному, споруди, побудовані в радянський час. Вони володіють відповідною той час плануванням. «Хрущовки» володіють маленькими кімнатами, «брежневки» - маленькою кухнею. Такі приміщення мають великий термін зносу. Отже, якщо ви придбали за низьку ціну подібне житло, радіти не варто. Можливо, скоро цей будинок буде знесений. У такій квартирі роблять пристойний ремонт: замінюють сантехніку і навіть опалювальні радіатори. І, звичайно, клеять шпалери і забарвлюють.

 

При купівлі вторинного житла без посередницьких послуг не завадить візит до нотаріуса для перевірки кількості прописаних в квартирі людей. Ріелтерські агентства можуть самі зробити цю перевірку, якщо покупець буде з ними співпрацювати.