В автомобільній аварії загинув український борець греко-римського стилю Олексій Вакуленко. Як щойно стало відомо, трагедія сталася 3 березня. В інформаційному центрі Донецького обласного ДАІ сайту www.sports.com.ua повідомили, що спортсмен СК "Азовмаш" був у салоні "ДЕУ Ланос", Автомобіль пізнім вечором 3 березня втратив управління, виїхав на ліву сторону дороги й урізався в опору лінії електропередач. Олексій Вакуленко знаходився на передньому пасажирському сидінні. 25-річний спортсмен помер на місці. Олексій Вакуленко, триразовий чемпіон України, член збірної України з греко-римської боротьби, бронзовий призер чемпіонатів світу та Європи. У лютому 2006 року Вакуленко став переможцем Кубка України. На Олімпійських іграх 2004 року в Афінах виступаючи в категорії 55 кг Олексій Вакуленко зайняв 4 місце.