Які товари Apple представлені в українських магазинах? Настільні комп'ютери iMac. Потужні комп'ютери вибирають для роботи. Вони відрізняються високою якістю збірки і безперебійною роботою ОС. Функціонал не обмежується стандартними опціями: гаджети вміють зчитувати жести, щоб налаштувати їх під запити користувача.

Ноутбуки MacBook Apple MacBook Pro 16 Retina Space Gray with Touch Bar  ультратонкі, легкі і міцні пристрою зручно носити з собою для роботи або навчання. Шукайте інформацію в інтернеті, користуйтеся графічними редакторами і мессенджерами без втрат продуктивності.

Планшети iPad. Їх вибирають для мобільної роботи з документами, графікою, читання книг та іншого. У планшетах встановлена ​​стабільна ОС, завдяки якій всі програми працюють без гальмування. Час автономної роботи - 10 годин.

Смартфони iPhone. Гаджети відрізняються камерами високої роздільної здатності, передовими процесорами і ультрасучасним дизайном. А також поліпшеними технологіями. Наприклад, в останній версії iPhone 11 Pro з'явилися нові алгоритми обробки фотографії та нічний режим.

Годинники Apple Watch. «Розумні» годинник з великим і тонким корпусом доповнені стабільно працюючої операційною системою, датчиком серцевого ритму, функцією виявлення падіння. Задня панель виконана з міцної кераміки, а сенсорний дисплей для зручності постійно включений. Корпорація випустила класичні та спортивні моделі.

Медіаплеєри iPod. Відмінні риси - потужне ПЗ, стильний дизайн, варіативність. Розробники випустили як компактні, так і більш габаритні моделі, здатні стати додатковим смартфоном.

Крім цього, корпорація виробляє навушники, клавіатури, стілуси та інше.

6 переваг техніки Apple
Споживачі вибирають бренд Епл за ексклюзивність і імідж. Кожна модель корпорації - це поєднання технологій на межі фантастики і крутого мінімалістичного дизайну. У компактному гаджет вдається поєднати потужну батарею, камеру з високою роздільною здатністю, операційну систему, в яку не проникне жоден вірус.

Які ще особливості «яблучної» техніки привертають споживачів:

Якість збірки. У гаджетів міцний корпус, тому вони довго прослужать.

Відомий дизайн. Поєднання мінімалізму і акуратного логотипа стало особливістю бренду ще в 2007 році. І сьогодні все гаджети корпорація випускає в тому ж запатентованому Стівом Джобсом дизайні.

Операційна система. iOS розроблена спеціально для Епл техніки. У цій ОС більш зручні програми, швидкі оновлення і дружній інтерфейс.

Синхронізація пристроїв. Дані зберігаються в iCloud, щоб ви могли отримати до них доступ з будь-якого пристрою.

Безпека. Гаджети Apple захищені від вірусів і сторонніх користувачів. Завдяки паролю, доступ до телефону є тільки у його господаря, а в разі втрати гаджета його можна заблокувати.

Функціонал. В iPhone є унікальні функції, гаджети працюють плавно і без гальмувань, а також довше тримають заряд, ніж смартфони інших брендів. Розробники так допрацьовують програмне забезпечення, щоб воно добре працювало не тільки на нових моделях.