Як стало відомо  у Олімпіка є всі підстави для проведення домашніх матчів в Черкасах, але у цієї ідеї вже є противники.
Нещодавно президент Олімпіка Владислав Гельзін заявив про те, що команда Романа Санжара може провести кілька домашніх матчів поточного сезону в Черкасах на місцевому стадіоні центральний (який зараз служить домашньою ареною для першолігового Черкаського Дніпра).
Директор черкаського стадіону Юрій Гончаров підтвердив  відвідування арени представників Олімпіка з метою вивчення можливості проведення матчів УПЛ.
«До нас вже приїжджали з Олімпіка, ознайомилися з інфраструктурою, побачили все на власні очі, - сказав Гончаров. - Про враження гостей від побаченого я нічого сказати не можу. Відповідь на це запитання знають лише в Олімпіку. Ми зі свого боку все показали і розповіли ».
Адміністрація Центрального стадіону мыста Черкаси впевнена, що газон арени впорається з навантаженням від проведення на ньому матчів відразу двох команд.
«Газон витримає, чому ні? Олімпік ж в Сумах ділив стадіон разом з місцевою командою, яка грає в Першій лізі. Можна знайти купу прикладів, де на одному стадіоні грають відразу дві команди. Чи не стане це проблемою і для нас ».
Незважаючи на оптимізм Юрія Гончарова,  в Черкасах не всі задоволені появи гостей з УПЛ, зокрема сам Черкаський Дніпро. Центральний стадіон є муніципальною власної, але дніпряни, орендуючи його, вкладають в його інфраструктуру свої кошти, а значить, має право диктувати свої умови по використанню арени. В результаті існує велика ймовірність того, що керівництво Черкаського Дніпра буде всіляко чинити опір використанню стадіону Олімпіком.
Не зайвим буде нагадати, що Черкаський Дніпро свої найближчі домашні матчі повинен провести 18 березня і 1 квітня (базові дні 21 та 23 турів у Першій лізі). А на 1 квітня в УПЛ намічений старт другого етапу чемпіонату, в якому Олімпік може чекати домашній матч.
Першу частину сезону Олімпік в якості домашнього стадіону використовував сумської стадіон Ювілейний, але через поганий стан газону мав проблеми з проведенням зустрічей з Чорноморцем і Карпатами.