У 2010 році Ігор Бойко, використовуючи своє знайомство з заступником Голови адміністрації президента Віктора Януковича, Андрієм Портновим, рейдерським способом захопили фабрику "Житомирскі ласощі" та її активи.

Бойко, використовуючи знайомство з Портновим, в 2010 році захопив фабрику і її активи, - співзасновники компанії-власника ЗАТ "Житомирскі ласощі". ВІДЕО

Як передає mediaUA, про це йдеться у відкритому листі до представників ЗМІ співзасновників швейцарської компанії "Дельта Кепітал СА"(власника ЗАТ "Житомирскі ласощі"), громадян США Юрія Лещинського і Аркадія Воловика. Наводимо текст листа повністю.

"Шановні представники ЗМІ!

Беручи до уваги резонанс навколо подій, які відбуваються зараз на судовому процесі по справі Ігоря Бойка, хочемо повідомити наступне.

Більше шести років компанія "Дельта Кепітал СА", яка станом на 2010 володіла 95% акцій фабрики "Житомирскі ласощі", всіма доступними нам юридичними способами домагалася справедливості українського правосуддя та правоохоронної системи.


...

Дивіться на « mediaUA»: Пісня про Магадані, стукіт по столу і розбитий ноутбук: правоохоронці розслідують "застосування сили" до підприємця з російським громадянством Бойко. ВІДЕО

Нагадаємо, в 2010 році пан Ігор Бойко, використовуючи своє знайомство з заступником Голови адміністрації президента Віктора Януковича, відомим юристом А. Портновим, рейдерським способом захопили фабрику та її активи. Користуючись зв'язками і впливом А. Портнова, Ігор Бойко буквально за один день скасував реєстрацію ЗАТ "Житомирскі ласощі", тим самим позбавивши акцій підприємства і компанію, і більше 700 міноритарних акціонерів - працівників фабрики, які все трудове життя віддали їй. Замість ЗАТ "Житомирскі ласощі" з'явилося інше підприємство, якому незаконно було передано все майно фабрики.

У період з 2010 по 2015 рік нами була виконана величезна юридична робота і подано велику кількість різноманітних позовів у суди різних інстанцій, але, на жаль, безрезультатно.

Дивіться на « mediaUA»: Суд взяв під варту екс-голови наглядової ради "Житомирські ласощі" Бойко. ВІДЕО+ФОТО

Тільки після Революції Гідності розслідування зрушила з мертвої точки. Справедливість почала відновлюватися, і компанії та акціонерам повернули нарешті фабрику. Зараз, незважаючи на важкі економічні умови в країні, підприємство розвивається, налагоджено виробництво, виплачується зарплата людям,

Шановні журналісти! Те, що людина, який вкрав майно у інших, п'ять років їм "керував", ще не робить його "власником" цього майна. Велике прохання уважно перевіряти інформацію, звертатися до наших юристів та об'єктивно висвітлювати події. Пан Бойко готовий навіть "побити" сам себе, для того щоб уникнути справедливого покарання.

Ми також хочемо висловити глибоку вдячність співробітникам правоохоронних органів і судової системи України, які роблять свою роботу, незважаючи на всю ту інформаційну бруд, який виливають на них Ігор Бойко і компанія. Сподіваюся, що ніякої "цирк" від пана Бойка не зупинить вас. Ви на боці справедливості!

Також сподіваємося, що суд над цим громадянином буде неупередженим і чесним. Тільки забезпечивши надійний захист приватної власності, лише показавши, що після подій 2014 року Україна стала іншою країною, де закон дійсно працює, можна очікувати припливу приватного капіталу й інвестицій".

Читайте на « mediaUA»: За фактом рейдерського захоплення ТОВ "Светильнянское" відкрито кримінальне провадження

повідомлено про підозру у розтраті 400 млн гривень
Головним бенефіціаром скандалу з Пашинським є Андрій Портнов, - журналіст
відновив права власності 400 акціонерів Товариства та іноземного інвестора "Дельта Кепітал С. А", повідомили в прес-службі ЗАТ.
рейдер
закликах до захоплення майна підприємства.
упередженість суду другої інстанції.
викупив акції Андрія Портнова за 20 мільйонів доларів. Для цього Портнов допоміг йому оформити кредит у БТА Банку Мухтара Аблязова. В кінці грудня 2013 року, під час Майдану, Бойко з допомогою все того ж Портнова перекредитовал "Житомирські Ласощі" в "Укрексімбанку".