Хороший стартер відрізняється високим терміном експлуатації, стабільною роботою, легким запуском як холодного двигуна, так і гарячого, невибагливістю в обслуговуванні.
Номінальна робоча напруга реле в даному блоці не повинно через року зменшуватися. В кінцевому підсумку напруги може не вистачити для запуску двигуна, це часта проблеми в неякісних підробки. Якщо купувати, то якісний і не дуже дорогий блок, але як його вибрати серед десятків виробників? Коли бюджет обмежений, вигідніше купити стартери «Rebuilt» , що означає відновлені. Вони перебрані на основі оригінальної продукції, повністю справні і підготовлені до роботи, а коштують в половину дешевше- https://ua.starter.ms/. Ми вважаємо це непоганим варіантом, але слідкуйте що ула гарантія.
Оригінальні стартери: витрати окупаються?
Найкращий вибір - це оригінальний стартер від відомого виробника. Він характеризується вищою якістю, працює стабільно, як годинник. З основних проблем варто виділити високу ціну і рідкісні витратні матеріали, особливо обмотку, яку складніше дістати. На ринку запасні частини на такі стартери не користуються великим попитом, адже їх вартість часом прирівнюється до третини ціни дешевих аналогів. Серед найвідоміших,  виробників оригіналів варто виділити наступних: Magneti Marelli, iskra, Prestolite, Hitachi, Nikko, Ducellier, Poong Sung, Motorola, Denso, Bultec, Delphi, Lucas, Mitsubishi, Leece-neville, Cav, BoschMitsuba, Ford, Valeo, Delco Remy, Sawafuji.

А ось серед фірм, що випускають якісні копії та відновлені моделі, відомі: Protech, Nipparts, Unipoint, Cargo, Fenox, Mahle, ASParts, Magneton, Blue Print, JP Group. Їхня продукція коштує не надто дорого і дуже придатна для тривалої експлуатації.

Безсумнівно, такі вкладення в стартер повністю окупаються, адже високий ресурс роботи в рази перевершує дешеві альтернативи. Якщо вам терміново потрібно купити запчастини на Ланос і фінанси дозволяють купити саме такий блок, тоді не потрібно економити.