Normal 0 false false false RU X-NONE X-NONE

Сьогодні ринок акумуляторів представлений широким розмаїттям моделей з найрізноманітнішими характеристиками. У такому асортименті легко заплутатися. Тому необхідно вміти орієнтуватися в акумуляторних батареях, щоб не витрачати гроші безглуздо. Але для початку потрібно розібратися в пристрої АКБ. Такі знання допоможуть купити акумулятор, безпечно експлуатувати виріб, правильно дотримуватися час зарядки і продовжити загальний строк служби батареї.
Наш інтернет-магазин пропонує аккумуляторы Стрый та кращу продукцію за найбільш лояльною ціною. Тільки у нас регулярне поповнення товару, доставка в усі регіони України, висококваліфіковані фахівці і наявність гарантії. Довіряйте кращим, щоб купувати краще! Акумулятор є елементом харчування, що використовується в автомобілях для запуску двигуна і підтримки його подальшої роботи на маленьких оборотах. Сучасні АКБ відрізняються компактністю і високою місткістю. Навіть найменший батареї буде достатньо, щоб завести більшість авто, оскільки вони мають заряд силою струму в сотні ампер.
Корпус виробу складається із пластику. Усередині знаходяться дві протилежно заряджені свинцеві пластини, які заливаються електролітом - речовиною на основі водно-кислотного розчину. Однак зараз акумулятори автомобільні, вироблені з чистого свинцю, - рідкість. Часто в свинець додають домішки сурми або кальцію, що дозволяє домогтися більшої стабільності процесу гідролізу при невеликій напрузі в 12 В.
Принцип же роботи пристрою гранично простий. В результаті взаємодії електроліту з протилежно зарядженими металевими пластинами проводиться електричний струм.
Важливо пам'ятати, що для АКБ шкідлива повна зарядка. Тому краще купити акумулятор з кальцієвими або гібридними елементами живлення, оскільки вони обладнані автоматичною системою припинення подачі електричного струму при рівні заряду в 95-97%. Також в таких пристроях є захист від короткого замикання.
Якщо ви вирішили купити акумулятор для авто, загострити увагу на технології AMG. Вона захищає батарею від впливу високих температур. Завдяки внутрішній рекомбінації газу і застосування скловолокна, електроліт НЕ википає, а просто абсорбується. Правда, такі АКБ не підійдуть для крайньої півночі. При дуже низьких температурах гель застигає, що негативно позначається на ефективності роботи пристрою.