Як вибрати сучасні безпровідні навушники?

Category: #технологии Published: Friday, 20 May 2016 Written by mediaUA

Будь-яка комп'ютерна техніка вимагає підвищеної до себе уваги. Йдеться як про експлуатацію, так і на усвідомлений вибір. На прилавках Euro-technika.com.ua можна знайти різні моделі, кожні з яких мають певними параметрами. Чи не розчаруватися в зроблену покупку допоможе здоровий глузд і розуміння, які саме характеристики є для покупця важливими. Комп'ютерна гарнітура - пристрій, що дозволяє сприймати аудіо складову того, що відбувається на екрані, спілкуватися або просто насолоджуватися аудіофайлом.

Помилковим буде вважати, що для всіх зазначених цілей підійде одна модель. Різний діапазон частот і рівень опору розрахований для діаметрально протилежних цілей. У зв'язку з цим перед покупкою слід вивчити представлені на ринку моделі.

Залежно від типу конструкції, комп'ютерні гарнітури діляться на 4 категорії: • Вкладиші або «таблетки» - характеризуються невеликим розміром і зручністю експлуатації. При бажанні їх можна носити під шапкою або заховати за довгим волоссям. При цьому «таблетки» не мають хорошої звукоізоляції. Покупець буде чути не тільки музику, але і сторонні шуми. • «Затички» - просунуті навушники для комп'ютера, які можна надійно зафіксувати в вушній раковині. Покращена якість звуку і звукоізоляції дозволяє в повній мірі насолодитися улюбленою музикою. Модель підходить для роботи з ПК, ноутбуком і нетбуком. • Накладні (supraaural) - характеризуються збільшеним діаметром мембрани, надійною фіксацією, широким діапазоном частот. • Моніторниє (circumaural) - сподобаються тим, хто віддає перевагу об'ємному звучанню. Навушники повністю охоплюють вушну поверхню, що виключає проникнення сторонніх шумів.

З точки зору комплектації, виділяють кілька видів навушників. Кожна з них використовується в різних цілях. Моделі з 1-сторонньої гарнітурою дозволяють комфортно спілкуватися або відповідати на дзвінки в режимі online. У більшості випадків подібна гарнітура має мікрофон. Двостороння гарнітура необхідна для активного спілкування. Підійде така модель шанувальникам відеоігор.

Диференціюються моделі в залежності від типу кріплення: • наголовниє - традиційний тип; • потиличні; • з кріпленням на вухах (підійдуть дівчатам); • без кріплення ( «таблетки»). Вартість виробу залежить від комплектації. Уникнути непотрібних витрат при виборі комп'ютерної гарнітури допоможе чітке рішення, для яких саме цілей вони необхідні.